O Nás

Naše myšlenka

Se svými přáteli stavíme a učíme lidi, jak stavět nízkoenergetické domy kvalitně a efektivně. Takovým způsobem, aby byl přínosem pro vás a vaše komfortní bydlení. Z toho také vznikl náš název Dům2020 odkazující se na chystané legislativní změny od roku 2020, kdy bude možno stavět jen nízkoenergetické a lepší domy. Již nyní naše stavby tuto normu s přehledem splňují a i překračují.

Vladan Valouch
Vladan Valouch
Realizace

vladanvalouch@dum2020.cz, +420 778 071 599

Eva Valouchová
Eva Valouchová
Financování a Ekonomika

evavalouchova@dum2020.cz, +420 602 502 599

Fascinují nás nízkoenergetické a pasivní stavby. Baví nás vymýšlet a zdokonalovat postupy a technologie. Pracovat s novými materiály, které vám přinesou pro váš dům ekonomickou a komfortní pohodu. A jsme závislí na okamžicích, kdy vidíme, že dům splnil vaše očekávání.

Domy od nás jsou promyšlené, inteligentní a za předem dohodnutou cenu.
Překvapí vás rychlost výstavby

Dům2020

Na stránce Dum2020.cz Vám ukážeme svět srozumitelných informací, v podobě kurzů a e - booků, týkajících se právě témat, bydlení v NÍZKOENERGETICKÉM A PASIVNÍM DOMĚ.

Zejména seznámení s přínosy pro jeho uživatele a to vše namluveno v „lidštině“, abyste všemu mohli porozumět.

... V současné době připravujeme také ucelené výukové kurzy pro zájemce.

 

Dumsrodnymlistem

Na stránkách, důmsrodnýmlistem se věnujeme zrealizovaným projektům a zkušenostem jejich majitelů s používáním. První postavené pasivní domy fungují již 15 let .

Najdete zde projekty, které jsou právě v realizaci,  kde si můžete prohlédnout jednotlivá stádia konkrétní výstavby a se to vlastně dělá. Není nad osobní zkušenost, co vy na to? Samozřejmě v neposlední řadě tu na stránkách dumsrodnymlistem najdete dokončené projekty a projekty  v přípravě, které společně s našimi přáteli a partnery chystáme. 

Kontaktujte nás